Kamai.eu

Jak skutecznie promować produkty świąteczne w social media?

Choinka migocząca tysiącami światełek, zapach świeżo wyciętej świerczyny, a pod nią mnóstwo prezentów – to idealny obraz świąt Bożego Narodzenia. Ale zanim do tego dojdziemy, musimy zadbać o odpowiednie przygotowania, a w szczególności o postawienie drzewka na solidnym stojaku choinkowym.

Nie jest tajemnicą, że święta to czas, kiedy ludzie chętnie i dużo kupują. Chcąc sprostać tym oczekiwaniom, wiele firm wprowadza specjalne, świąteczne edycje swoich produktów. Jednak jak wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę klientów w social media?

1. Kreuj opowieść wokół produktu

Każdy produkt ma swoją historię. Np. nasze stojaki choinkowe Kamai®, to efekt pracy rozpoczętej w latach 90-tych zeszłego wieku. To połączenie polskiej innowacyjności i niemieckiej precyzji. Opatentowane rozwiązania, międzynarodowe certyfikaty jakości i testy potwierdzające bezpieczeństwo sprawiają, że jest to produkt, który warto mieć w domu. Pokażcie klientom, że wybierając Wasz produkt, wybierają jakość i tradycję.

2. Wykorzystaj influencerów

Influencerzy mają ogromny wpływ na swoich obserwatorów. Współpraca z nimi może przynieść wiele korzyści. Wyobraźcie sobie, jak popularny influencer dekoruje choinkę, a pod nią stawia nasz stojak Kamai®.

3. Organizuj konkursy i akcje promocyjne

Np. „Zrób zdjęcie swojej ozdobionej choinki na naszym stojaku Kamai® i wygraj zakupy na 2500 zł”. Wspomnienie o darmowej wysyłce przy zakupach powyżej pewnej kwoty również może przyciągnąć uwagę klientów.

4. Postaw na wideo

Pokazuj, jak łatwo postawić choinkę na Waszym stojaku. Wskazówki i porady związane z pielęgnacją drzewka, jak dbać o to, aby było świeże jak najdłużej, również będą cenne dla klientów.

5. Pamiętaj o SEO

W tekście na social media używaj słów kluczowych związanych z Bożym Narodzeniem, choinką, stojakiem choinkowym czy ozdobami świątecznymi. Dzięki temu Twoje posty będą wyżej w wynikach wyszukiwania.

Zakup naszego stojaka choinkowego Kamai® to inwestycja w długotrwałe zadowolenie. Gwarantujemy, że choinka stanie stabilnie, a duży zbiornik na wodę zapewni jej świeżość przez całe święta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybierz pola do pokazania
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Waga
  • Wymiary
  • Dodatkowe informacje
  • Opis
  • Zawartość
Kliknij poza pole, aby zamknąć okno
Porównaj