Pionier rozwiązań przenośnych urządzeń sanitarnych

Marka Thetford znana jest z najwyższej jakości opatentowanych rozwiązań. Dla osób wychowanych w kulturze kempingu jest to niemal legenda. Więcej o marce napisaliśmy tutaj: https://kamai.eu/thetford

Jesteśmy największym dystrybutorem tej marki w Europie Środkowo-Wschodniej. Dostarczamy przede wszystkim na rynek polski, czeski, węgierski, słowacki, rumuński czy bułgarski.

Do toalet Thetford polecamy kompatybilną chemię sanitarną polskiej marki Royal, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w UE.

Dowiedz się więcej o produktach Thetford

Toalety są wykonane z wysokiej jakości trwałego plastiku, a dzięki zaokrąglonym kształtom jest łatwa do czyszczenia i utrzymania czystości. Posiadają spłuczkę, jak normalna toaleta. Komorę na fekalia uzupełniamy specjalnym płynem, który rozpuszcza materiał oraz niweluje brzydki zapach. Toalety marki THETFORD to wygodne, praktyczne i trwałe przenośne toalety, które nie wymagają połączenia do kanalizacji i wody.

Toaleta składa się z dwóch części.

W górnej części znajduje się zintegrowany zbiornik na wodę z miska ustępową oraz odpinane siedzisko i pokrywa (kompletna deska sedesowa).

Natomiast dolna część to zbiornik na nieczystości – fekalia. Zbiornik dolny wyposażony jest w zintegrowaną wylewkę ułatwiającą opróżnianie oraz uchwyt do przenoszenia.

Te dwie części można łatwo podłączyć i rozłączyć przy użyciu dźwigni z tyłu toalety.

Thetford

Thetford

PORTA POTTI 365

Thetford toaleta

Thetford

EXCELLENCE 21L

Chemia do toalet Thetford

Aby obniżyć ryzyko zniszczenia, zbyt wczesnego zużycia i problemów podczas opróżniania zbiornika na nieczystości, zalecamy użycie produktów do pielęgnacji toalet. Rekomendujemy używanie produktów polskiej marki Royal. Nasze blisko 20 letnie doświadczenie w sprzedaży toalet Thetford pozwala nam stwierdzić, że płyny tej marki sprawdzają się najlepiej.