Kamai.eu

Kamai.pl Sp. z o. o. to dystrybutor marki CADAC na Polskę. Dostarczamy produkty CADAC również do krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Poznaj zalety CADAC®

Kontakt do przedstawiciela CADAC

Kamai.pl Sp. z o. o.

Kamila Łabędzka

kamila.labedzka@kamai.pl

12 635 10 82

Formularz kontaktowy znajdą Państwo na stronie: https://kamai.eu/kontakt

CADAC & THE BRAAI LIFE

Nasze grille dosłownie zapraszają znajomych i rodzinę do współnego grillowania w stylu Braai. Południowoafrykańskie korzenie naszej firmy oraz ponad 70 lat doświadczenia upoważniają nas do nazywania siebie ekspertami Braai.


Poznaj lepiej grille CADAC na naszym kanale YouTube: YouTube.com/Dropcom

Wybrane GRILLE GAZOWE

Tak jak te najbardziej popularne modele, wszystkie nasze grille są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach. Grille CADAC są także znane z łatwości obsługi oraz wielu możliwości gotowania.

Poznaj zalety stacjonarnych grilli CADAC®

Najlepsze grille gazowe

Innowacyjny grill elektryczny

Twoja marka grilli na taras, balkon, ogród, camping, piknik i plażę.

Cadac produkuje grille od prawie 70 lat i jest znany z jakości swoich produktów i z innowacyjnych rozwiązań. W swojej ofercie mamy bardzo szeroką gamę produktów, a wiele z nich zdobywały w ostatnich latach międzynarodowe nagrody za innowacyjne rozwiązania i doskonałość produktów. Projektujemy i produkujemy produkty, które zapewniają pełne zadowolenie z grillowania w gronie rodziny i przyjaciół. Gotując na grillach Cadac możesz stworzyć wspaniałe dania. Grillowanie w stylu „Braai” to nie zwykle smażenie kiełbasek, lecz możliwość stworzenia wyjątkowych i przepysznych dań.

Dzięki wielu unikalnym powierzchniom do gotowania grille Cadac oferują niespotykaną różnorodność sposobów gotowania. Na naszych grillach oprócz grillowania możesz również: piec mięso, dusić różne potrawy, grillować w stylu argentyńskim i hiszpańskim (Plancha), przygotowywać paellę, teppanyaki, piec pizzę itd.

Dlatego serdecznie zapraszamy do świata Cadac na wspólne grillowanie w stylu Braai!

Idealne na kemping

Kartusze gazowe oraz adaptery

Galeria CADAC

Wybierz pola do pokazania
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Waga
  • Wymiary
  • Dodatkowe informacje
  • Opis
  • Zawartość
Kliknij poza pole, aby zamknąć okno
Porównaj