Kamai.eu

Kamai Coolbox to polska marka lodówek turystycznych. Na rynku polskim oraz europejskim jesteśmy od 20 lat. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy regionalnym liderem. W ofercie mamy lodówki pasywne, elektryczne oraz torby termoizolacyjne. Posiadamy również wiele rodzajów wkładów oraz mat mrożących.

Postaw na europejską jakość

Nasze lodówki produkowane są w Polsce oraz Europie. Wchodząc na kartę produktu można sprawdzić, gdzie dany model lodówki został wyprodukowany.

Kontakt do przedstawiciela

Weronika Gruszka
weronika.gruszka@kamai.pl
+48 508 286 711

Dlaczego warto wybrać Kamai Coolbox?

W ofercie mamy pełen przekrój rozmiarów oraz kolorów. Wszystkie lodówki cechują się wysoką jakością wykonania. Od etapu doboru surowca, aż po sam proces produkcji. Produkcja odbywa się w UE, więc mają Państwo pewność, że produkt został wykonany z poszanowaniem praw, środowiska, a surowiec jest bezpieczny dla zdrowia konsumenta i środowiska.

Cały towar znajduje się na naszym magazynie pod Krakowem, więc zapewniamy szybką i bezproblemową dostawę.

Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło nam skompletować ofertę produktów, których konsumenci szukają. Nasze lodówki są poręczne, kompaktowe i lekkie. Długo utrzymują niską temperaturę, nawet w gorące letnie dni zapewnia świeżość przechowywanych produktów. Poręczny uchwyt z blokadą, zabezpieczający przed niekontrolowanym otwarciem.

Sprawdzają się idealnie na weekednowym biwaku, kempingu, na rybach czy na upalnej blaży.

Pasywne (na wkłady mrożące)

Lodówki elektryczne

Torby termoizolacyjne

Galeria Kamai Coolbox

Dlaczego klienci kupują lodówki turystyczne?

Lodówka turystyczna to niezwykle przydatne urządzenie dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, wakacje w kempingu czy podróże samochodem. Oto kilka korzyści, jakie może przynieść lodówka turystyczna:

 1. Przechowywanie żywności – dzięki lodówce turystycznej możesz przechowywać świeżą żywność, napoje i przekąski w temperaturze, która utrzymuje ich świeżość i smak.
 2. Oszczędność pieniędzy – zamiast kupować jedzenie na drogich stacjach benzynowych lub w restauracjach, możesz przygotować posiłki w domu i przechowywać je w lodówce turystycznej.
 3. Wygoda – zawsze masz pod ręką świeże jedzenie i napoje, bez konieczności szukania sklepu czy restauracji.
 4. Zdrowie – dzięki przechowywaniu żywności w odpowiedniej temperaturze, unikasz rozwoju bakterii i innych szkodliwych substancji.
 5. Energia – lodówka turystyczna zasilana jest najczęściej z baterii lub prądu z samochodu, co pozwala zaoszczędzić energię i utrzymać żywność w odpowiedniej temperaturze przez długi czas.

Podsumowując, lodówka turystyczna to niezbędne urządzenie dla osób, które cenią sobie wygodę, oszczędność i zdrowie podczas podróży i wakacji na świeżym powietrzu.

Wybierz pola do pokazania
 • Zdjęcie
 • SKU
 • Waga
 • Wymiary
 • Dodatkowe informacje
 • Opis
 • Zawartość
Kliknij poza pole, aby zamknąć okno
Porównaj