Kamai.eu

Firma hetford została założona w 1963 (Michigan – USA) i od grudnia 2021 jest częścią Monomoy Capital Partners. To wiądący producent toalet turystycznych i akcesoriów do nich. Zapewnia od lat jakość, która nie jest do przebicia.

Kamai.pl Sp. z o. o. to oficjalny dystrybutor marki Thetford® na Polskę. Dostarczamy produkty Thetford® również do krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Kontakt do przedstawiciela Thetford®

Weronika Gruszka
weronika.gruszka@kamai.pl
tel: +48 508 286 711

Thetford – jakość Made in USA

W Thetford mamy pasję do biwakowania i podróżowania, bez względu na to, czy jest to przyczepa kempingowa lub kamper, biwakowanie w namiotach czy spokojne wakacje na łodzi. Ponieważ Twoja podróż jest naszą podróżą.

Innowacyjny lider rynku

Nie bez powodu jesteśmy światowym liderem na rynku mobilnych systemów sanitarnych, lodówek, sprzętu kuchennego i dodatków do toalet. Nie odpoczywamy jednak i nie spoczywamy na laurach. Stale się rozwijamy, zarówno poprzez innowacje wewnętrzne, jak i przejęcia. Naszą główną troską jest wiedza wewnętrzna.

Jakość, bezpieczeństwo i środowisko

W naszych własnych laboratoriach opracowujemy płyny toaletowe i produkty do konserwacji, a także prowadzimy własne obiekty testujące wszystkie inne produkty, które sprzedajemy. Spełniamy najsurowsze wymagania środowiskowe. Thetford prowadzi aktywną politykę ochrony środowiska, BHP. Nasz system zarządzania jakością jest certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001:2015. Certyfikaty te stanowią podstawę standardu jakości, który stosujemy do wszystkich naszych produktów.

Wartości Thetford®

Chociaż jesteśmy zlokalizowani na całym świecie, wszyscy mamy ducha przedsiębiorczości, jesteśmy właścicielami, jesteśmy prości i bezpośredni, skoncentrowani na kliencie i czujemy się swobodnie w trudnych czasach. Połączenie tych cech pomogło nam głosić kazania i gwarantować beztroskie wakacje już od ponad 45 lat.

Poznaj produkty marki Thetford®

Galeria Thetford

Wybierz pola do pokazania
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Waga
  • Wymiary
  • Dodatkowe informacje
  • Opis
  • Zawartość
Kliknij poza pole, aby zamknąć okno
Porównaj