Kamai.eu

Prosty montaż taśm ogrodzeniowych marki PROTECTO™

Instalacja naszych taśm ogrodzeniowych została zaprojektowana tak, aby była niezwykle intuicyjna i nie wymagała specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia. Proces montażu nie zakłada konieczności korzystania z zaawansowanych narzędzi, co optymalizuje czas i koszty instalacji. Dzięki precyzyjnej konstrukcji, montaż może być przeprowadzony efektywnie przez jedną osobę, gwarantując jednocześnie wysoki standard wykonania.

KROK 1

Przepleść taśmę między prętami ogrodzenia lub barierkami.

Najpopularniejsza metoda przeplatania taśmy ogrodzeniowej PROTECTO™ jest co 2-4 oczka. Pozwala to osiągnąć estetyczny i profesjonalny wygląda ogrodzenia.

W odróżnieniu do taśm wykonanych z PVC nie należy się obawiać przeplatania oraz mocnego naciągania taśmy.

KROK 2

Opcjonalnie na końcu przęsła można zamontować klips ogrodzeniowy. Nadmiar taśmy można usunąć nożykiem lub nożyczkami.

W przypadku taśm ogrodzeniowych PROTECTO™ nie jest to obowiązkowe. Taśma jest na tyle twarda, że nie będzie poruszać się na wietrze czy zwijać się.

KROK 3

Tak przygotowany pasek taśmy ogrodzeniowej wpinamy klips do przęsła w panelu.

GOTOWE! 

Zobacz nasz film instruktażowy

Wybierz pola do pokazania
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Waga
  • Wymiary
  • Dodatkowe informacje
  • Opis
  • Zawartość
Kliknij poza pole, aby zamknąć okno
Porównaj

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/litespeed/css/3fc83b531dfc90e0028ad0783dee67f6.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/klient.dh...', 130, Array) #1 /home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/klient.dh...') #2 /home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://kamai.e...', 'css', true, Array) #3 /home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/plugins/litesp in /home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130