Kamai.eu

Taśma ogrodzeniowa COMPACT PACK

Jest to jedyny na rynku zestaw, który nie wymaga mierzenia i cięcia. W środku znajduje się 6 pasów taśmy idealnie dopasowanych do przęsła. Dołączamy również komplet klipów gratis!  

1 opakowanie COMPACT = 1 przęsło panelowe o maksymalnej szerokości 2,55 metrów.

Korzyści

Oszczędność finansowa – kupujesz przygotowane paski taśmy ogrodzeniowej, które pasują do przęsła ogrodzeniowego. W przypadku zakupu na metry bieżące – zawsze jesteś zmuszony zakupić więcej aniżeli realnie będziesz wykorzystywać. 

Bezpieczeństwo – masz pewność, że taśma jest dokładnie i równo docięta. 

Oszczędność czasu – kupując COMPACT PACK nie musisz mierzyć ogrodzenia, odmierzać taśmy, ani ciąć. Od razu po wyjęciu z opakowania przeplatasz przez ogrodzenie.  

Dlaczego zdecydowaliśmy się na tworzenie takich zestawów?

Działając w branży taśm ogrodzeniowych przez 15 lat, zgromadziliśmy cenne doświadczenie oraz głęboką wiedzę o potrzebach rynku. Nasza ciągła interakcja z klientami pozwoliła nam zidentyfikować wyzwania związane z precyzyjnym odmierzaniem i cięciem taśm.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie oraz w celu optymalizacji procesu montażu, wprowadziliśmy do oferty zestawy taśm ogrodzeniowych, już wcześniej wymierzone i precyzyjnie pocięte. Dzięki temu nasi partnerzy biznesowi mogą skupić się na efektywnej realizacji projektów, eliminując etap mierzenia i cięcia, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększenie produktywności. Nasze rozwiązania są odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby rynku, gwarantując najwyższy standard usług.

Jak tniemy taśmę do postaci pasków?

Nasi inżynierowie zaprojektowali maszynę, gdzie po włożeniu do niej standardowej rolki taśmy urządzenie automatycznie ją mierzy, przewija, tnie i pakuje.

Gilotyna tnie taśmę siłą nacisku blisko 1 tony! Dlatego taśma zostaje przecięta idealnie prosto i nie posiada żadnych „poszarpań”, które zarówno nie wyglądają dobrze, ale też mogą powodować powolne jej niszczenie.

Dodatkowo system miary laserowej powoduje, że taśma jest odmierzona precyzyjnie.

Jak zamontować taśmę? Obejrzyj

Wybierz pola do pokazania
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Waga
  • Wymiary
  • Dodatkowe informacje
  • Opis
  • Zawartość
Kliknij poza pole, aby zamknąć okno
Porównaj

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/litespeed/css/c9c887ff4830923d26521b241a3e6c59.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/klient.dh...', 130, Array) #1 /home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/klient.dh...') #2 /home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://kamai.e...', 'css', true, Array) #3 /home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/plugins/litesp in /home/klient.dhosting.pl/venado/kamai.eu/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130