Kamai.eu

Samozaciskowe stojaki choinkowe
Kamai®

sezon 2023/2024

Odkryj unikatowy wybór stojaków choinkowych. Oferujemy modele od 2 do 5 metrów drzewek, dostępne w eleganckich wariantach kolorystycznych – od klasycznej świątecznej zieleni, przez stylowy antracyt, aż po wyrazistą czerń i subtelną róż. Gwarantujemy, że każdy klient znajdzie idealny model do swojego wnętrza.

10+

ponadwczasowych modeli

Taśmy i maty ogrodzeniowe
PROTECTO™

sezon 2023/2024

W dzisiejszych czasach jakość produktu jest kluczem do zadowolenia klienta. Nasze taśmy ogrodzeniowe PROTECTO™ są owocem wieloletniego doświadczenia. Gwarantują one najwyższą trwałość, a tym samym zadowolenie Twoich klientów. Przekonaj się, dlaczego PROTECTO™ to wybór, który warto wprowadzić do swojej oferty.

Lodówki turystyczne i wkłady mrożące
Kamai®

sezon 2023/2024

Marka Kamai® to lider na rynku lodówek turystycznych od 20 lat. Gwarantując jakość i europejską produkcję, przyciągamy klientów, którzy ufają naszym produktom. Wzbogacając ofertę o nasze lodówki, przyciągniesz lojalnych klientów. Spełniamy najwyższe normy – zarówno środowiskowe, jak i elektryczne. Dołącz do grona zadowolonych partnerów!

Toalety turystyczne i akcesoria

sezon 2023/2024

Zaawansowane, nieosiągalne dla konkurencji rozwiązania? To THETOFRD® – marka, której jesteśmy największym przedstawicielem w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu. Odkryj również nasze płyny, tabletki i inne akcesoria do toalet. Współpracując z nami otrzymujesz pełną ofertę. 

10+

Toalet i akcesoriów

Olejki do pochodni FRESCO®

sezon 2023/2024

Zapoznaj sie z ofertą polskiej produkcji olejków do pochodni. W ofercie mamy produkty o przeróżnych zapachach – frezja, cytryna, cynamon, truskawka czy nawet zielone jabłuszko. Nasze olejki są bezdymne oraz zgodnie z normami polskimi i europejskimi. Unikatowy skład zapewnia długi czas spalania.

14+

Olejków do pochodni

Wybierz pola do pokazania
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Waga
  • Wymiary
  • Dodatkowe informacje
  • Opis
  • Zawartość
Kliknij poza pole, aby zamknąć okno
Porównaj