Kamai.eu

Pionierzy i profesjonaliści

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą specjalizującą się w zabezpieczeniach mebli i podłóg. Nasze produkty są dedykowane dla branży budowlanej, przeprowadzkowej i self storage. Wykorzystujemy najwyższej jakości tworzywa sztuczne przeznaczone specjalnie do ochrony mebli.

3

kategorie

9

produktów

POKROWCE NA MATERACE

Gdy przeprowadzka spędza sen z powiek. Pokrowce na materace oferujemy w trzech rozmiarach. Wybierz najlepszą dla swojego materaca i ciesz się nim przez długie lata.

Idealne rozwiązanie dla ważnych dla naszego komfortu i zdrowia materacy. Wygodniejsza i wytrzymalsza od folii stretch. Nie straszne będzie malowanie i wykończenie wnętrza, przeprowadzka czy magazynowanie. Zniknie ryzyko zachlapań, zabrudzenia czy zakurzenia, a przez to potrzeba prania materaca. Złożone folie i pokrowce można z łatwością umieścić w schowku i wykorzystywać wiele razy.

Materac

129.5 cm x 248.9 cm

Materac

175,3 cm x 248.9 cm

Materac

208,3 cm x 248.9 cm

FOLIE OCHRONNE NA KANAPY

Skrojone na miarę! Specjalna folia z grubego, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dzięki niej, remont biura czy mieszkania nie zmusi cię do wynoszenia kanapy. Wodoodporna i dopasowana do kanapy folia sprawdzi się w budynku i na zewnątrz. Nieoceniony sprzymierzeniec miłośnika zwierząt. Idealne rozwiązanie podczas malowania, renowacji, prac remontowych, przeprowadzki czy na działce.

Dostosowane do twoich potrzeb

Folie do kanapy oferujemy w czterech rozmiarach opartych na ilości miejsc. Wybierz przygotowaną dla rozmiaru swojej kanapy i ciesz się jej stylem przez długie lata.

1-osobowa kanapa

243.8 cm x 137.2 cm

2-osobowa kanapa

274.3 cm x 137.2 cm

3-osobowa kanapa

304.8 cm x 137.2 cm

2-osobowa kanapa

274.3 cm x 137.2 cm

FOLIE NA PODŁOGI I DYWANY

Gdy nadchodzi renowacja, zabezpieczeniom wymagają też podłoga, dywan czy wykładzina. Gruba i wytrzymała folia samoprzylepna doskonale trzyma się powierzchni, nie ulega podwiewom powietrza i nie pozostawia śladów po zerwaniu. Skutecznie uchroni panele podłogowe, parkiet czy dywany podczas remontu i prac malarskich, pozwalając specjalistom skupić się na ich pracy. Pomocna także jako ochrona przed kosztownym czyszczeniem z odchodów zwierząt.

Samoprzylepna folia ochronna do wykładzin

60 cm x 50 m, grub. 50 μ


Samoprzylepna folia ochronna do podłogi

60 cm x 50 m, grub. 50 μ


Wybierz pola do pokazania
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Waga
  • Wymiary
  • Dodatkowe informacje
  • Opis
  • Zawartość
Kliknij poza pole, aby zamknąć okno
Porównaj