Kamai.eu

Stabilność to podstawa

Co wyróżnia stojaki choinkowe marki Kamai® pod względem stabilności?

Stojak choinkowy marki Kamai to wysokiej jakości produkt, wykonany z dbałością o szczegóły. Dzięki odpowiedniej wadze oraz proporcjom podstawy jest bardzo stabilny, co w przypadków stojaków choinkowych jest bardzo istotna cechą.

Stalowe elementy mechanizmu zaciskającego pień

Obecnie większość elementów mechanicznych robionych jest z plastiku. Nawet w urządzeniach AGD najpopularniejszych marek, jak mikser czy blender zębatki są plastikowe. Na tym tle wyróżniają się stojaki choinkowe marki Kamai®. Linka, sprężyny, zębatki, blokada zabezpieczająca przed niekontrolowanym otwarciem są wykonane z elementów stalowych

Łatwe zaczepienie pnia

Na środku stojaka znajduje się stalowy szpikulec. Wzmacnia on stabilność choinki, kiedy haki są zatrzaśnięte. Jednak pomaga również wyprofilować choinkę, kiedy haki są otwarte. Przy wbiciu pnia w szpikulec możemy jedną ręką profilować drzewko, a np. osoba stojąca w oddali może doradzać nam, czy stoi już prosto. Następnie wystarczy nacisnąć kilka razy pedał, aby haki zacisnęły się i zablokowały drzewko w wybranej pozycji.

System jednej linki

System jednej linki to innowacyjne, opatentowane rozwiązanie, które zostało opracowane przez polskich i niemieckich inżynierów. Zapewnia bardzo mocny zacisk haków na pniu i powoduje, że nasze bożonarodzeniowe drzewko będzie stało stabilnie.

Zabezpieczenie przed niekontrolowanym otwarciem 

Nasze stojaki posiadają innowacyjny i opatentowany system zabezpieczający przed niekontrolowanym otwarciem haków zaciskających pień. Na dźwigni znajduje się ilustracja przedstawiająca strzałkę na zielonym tle oraz kłódkę na tle czerwonym. W momencie, kiedy suwak jest ustawiony równolegle do pola zielonego zaciski są odblokowane, a jeżeli znajdują się przy polu czerwonym zaciski zostały zablokowane. 

O co chodzi z tą stabilnością?

Poniższy film przedstawia porównanie stabilności choinki w zwykłym stojaku w stosunku do choinki w stojaku marki Kamai® 

Wybierz pola do pokazania
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Waga
  • Wymiary
  • Dodatkowe informacje
  • Opis
  • Zawartość
Kliknij poza pole, aby zamknąć okno
Porównaj