Kamai.eu

Stojaki Kamai® – wybór setek tysięcy klientów każdego roku!

Pewność wysokiej sprzedaży każdego sezonu

Wybór stojaka choinkowego to decyzja na lata. Dlatego tysiące Europejczyków wybierają Kamai® – symbol jakości i funkcjonalności. Opracowane przez ekspertów, nasze stojaki gwarantują satysfakcję z użytkowania. Chcesz dowiedzieć się więcej o montażu, pielęgnacji i unikalnym mechanizmie? Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziesz też opinie klientów oraz katalog PDF.

Ponad 20 milionów

sprzedanych naszych stojaków choinkowych w UE przez ostatnie 25 lat

Najszersza na rynku oferta klasycznych stojaków choinkowych

rozbudowana oferta stojaków choinkowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą stojaków choinkowych, niezbędnych podczas świątecznych przygotowań. Oferujemy stojaki wykonane z różnorodnych materiałów: trwałego metalu, lekkiego plastiku czy tradycyjnego drewna. Nasze produkty są dostosowane zarówno do choinek żywych, jak i sztucznych, gwarantując ich stabilność i bezpieczeństwo. Dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność, mamy stojaki z regulacją, systemem nawadniania czy mechanizmami zaciskowymi. Aby dopełnić świąteczny klimat, polecamy również nasze kolorowe pokrowce i kosze. Wybierz idealny stojak dla swojej choinki i ciesz się magią świąt!

Świecąca choinka Galaxy LED Kamai®

Sprawdź wyjątkową ofertę choinek LED

Zapraszamy do odkrycia magii świąt z naszymi świecącymi choinkami Kamai® Galaxy LED. W ofercie posiadamy różnorodne modele, które wyróżniają się nie tylko wielkością, ale także ilością lampek. Choinki Kamai® Galaxy LED urzekają ciepłobiałym światłem migoczących diod LED, stanowiąc doskonałą dekorację do każdej zewnętrznej przestrzeni. Ich imponujący wygląd i hipnotyzujący blask na pewno przyciągną uwagę sąsiadów i przechodniów. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do pobrania naszego katalogu PDF oraz kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym.

Kurtyny świetlne Galaxy LED Kamai®

Sprawdź ofertę kurtyn świetlnych LED

Zapraszamy do odkrycia magii świąt z naszą LEDową kurtyną świetlną. Kurtyna świetlna Kamai® składa się z wielu strumieni, które tworzą niepowtarzalny efekt wizualny. Dzięki funkcji timera, dekoracja świeci się automatycznie, dodając uroku świątecznym wieczorom. Montaż jest prosty i intuicyjny, a długi przewód zasilający daje swobodę w aranżacji. Nasze diody LED gwarantują bezpieczeństwo i oszczędność energii. Przekonaj się sam i zaskocz bliskich niezwykłym oświetleniem. Zapraszamy również do pobrania naszego katalogu PDF z pełną ofertą i kontaktu z przedstawicielem handlowym.

Wybierz pola do pokazania
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Waga
  • Wymiary
  • Dodatkowe informacje
  • Opis
  • Zawartość
Kliknij poza pole, aby zamknąć okno
Porównaj